Hej, uczę się polskiego ale też chcę uczyć się rosyjskiego. Jednak, z ta cała wojna i tak dalej, czuję, że uczenie się byłoby niegrzeczne...
Czy to zły pomysł uczyć się rosyjskiego?
6 months ago by Jessica (Dżesika) to c/zapytajszmer
Hej, uczę się polskiego ale też chcę uczyć się rosyjskiego. Jednak, z ta cała wojna i tak dalej, czuję, że uczenie się byłoby niegrzeczne...
Ponadto, wiele osób z Ukrainy również posługuje się językiem rosyjskim, dla osób z krajów położonych wzdłuż Kaukazu również jest to język znany, co sprawia, że staje się przydatny w komunikacji z otaczającymi nas osobami.
@szmer.info
Społeczność Szmerfów pytających :) Masz pytanie? Zadaj je, inne Szmerfy chętnie odpowiedzą.
go to feed...
@szmer.info
Społeczność Szmerfów pytających :) Masz pytanie? Zadaj je, inne Szmerfy chętnie odpowiedzą.
go to feed...
Czemu niegrzeczne? Wręcz przeciwnie. Jest mnóstwo wspaniałej rosyjskiej kultury, którą putinizm tłamsi. Jest mnóstwo wspaniałych Rosjan i Rosjanek, którzy dalej z narażeniem życia występują przeciwko wojnie. Jest flaga biało-niebieski-biała.
Pozwolenie na zawłaszczenie rosyjskiej kultury przez putinizm byłoby zbrodnią.
save