Czy to zły pomysł uczyć się rosyjskiego?

6 months ago by Jessica (Dżesika) to c/zapytajszmer

Hej, uczę się polskiego ale też chcę uczyć się rosyjskiego. Jednak, z ta cała wojna i tak dalej, czuję, że uczenie się byłoby niegrzeczne...

load all comments
rysiek 9 points 6 months ago

Czemu niegrzeczne? Wręcz przeciwnie. Jest mnóstwo wspaniałej rosyjskiej kultury, którą putinizm tłamsi. Jest mnóstwo wspaniałych Rosjan i Rosjanek, którzy dalej z narażeniem życia występują przeciwko wojnie. Jest flaga biało-niebieski-biała.

Pozwolenie na zawłaszczenie rosyjskiej kultury przez putinizm byłoby zbrodnią.

path: 0 21023861, hotness: undefined, score: 9, children: 1
Kociamorda 7 points 6 months ago

Ponadto, wiele osób z Ukrainy również posługuje się językiem rosyjskim, dla osób z krajów położonych wzdłuż Kaukazu również jest to język znany, co sprawia, że staje się przydatny w komunikacji z otaczającymi nas osobami.

path: 0 21023861 21040555, hotness: undefined, score: 7, children: 0
zapytajszmer
zapytajszmer

@szmer.info

login for more options
481
297
24

Społeczność Szmerfów pytających :) Masz pytanie? Zadaj je, inne Szmerfy chętnie odpowiedzą.

go to feed...