
Małopolscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzewanych o podpalenia lokalu gastronomicznego w Andrychowie, do których doszło 24 kwietnia oraz 9 maja 2026 roku. W działania zaangażowani byli funkcjonariusze pionu kryminalnego z Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie oraz policjanci z Andrychowa.
Jak informuje Policja, wczoraj (11 maja) na terenie powiatu oświęcimskiego zatrzymano jednego z podejrzanych — 20-letniego mężczyznę. Dziś nad ranem na terenie powiatu legionowskiego policjanci zatrzymali również 16-latka.



Jeżeli ktoś chce wspomóc Bengalczyka któremu neonaziści spalili knajpę to zostawiamy link :
https://pomagam.pl/kh7crr
save