Follow your leader...

3 years ago by Pajonk to c/bekazprawakow

load all comments
lemat_87 6 points 3 years ago

@Pajonk jesteś zbazowanym promyczkiem nadziei na tej narastająco libkowej instancji. Pozdrawiam!

path: 0 4891135, hotness: undefined, score: 6, children: 2
Pajonk 5 points 3 years ago

Dzięki :)

Moja przygoda z libkami w necie trwa od lat. Najgorsze są neolibki, bo to osoby które sobie wmawiają, że może i ich rozwiązania sa chujowe, ale i tak są najlepsze co może być, i są najbardziej ślepi na fakty i argumenty. Tym bardziej, że maszyna propagandy neoliberalnej działa od lat, istnieje wiele wykresów i współczynników wykorzystywanych przez neoliberałów, by pokazać że "prywatyzacja zysków, uspołecznianie strat" to najlepsza droga, nawet jeśli odbywa się to kosztem zwykłych ludzi, bo "jebać biedę i klasę średnią". Z nim trochę jak z fanami policji w USA, myślą że jeśli dostatecznie mocno będą lizać buty, to czeka ich nagroda.

Dawniej myślałem że to ankapy, ale w większości to osoby na poziomie emocjonalnym dziecka, która szukają autorytetu, kogoś kto ich życiem poprowadzi, i bardzo szybko przechodzą oni do idiotycznych argumentów bez sensu.

path: 0 4891135 4891587, hotness: undefined, score: 5, children: 1
lemat_87 5 points 3 years ago

Sam kiedyś wierzyłem w te liberalne brednie, cieszę się, że się wyleczyłem, przynajmniej znam teraz ich argumenty - które zazwyczaj są prostackimi, oderwanymi od kontekstu uproszczeniami nie związanymi z rzeczywistością. Pewnie dlatego tyle osób przyciągają, ponieważ podają banalnie proste recepty na bardzo trudne problemy, a większość osób, powiedzmy sobie szczerze, unika wysiłku umysłowego. Gratuluję zdrowia i sił do użerania się z tym!

path: 0 4891135 4891587 4907008, hotness: undefined, score: 5, children: 0
bekazprawakow

@szmer.info

login for more options
353
536
54

Miejsce do wrzucania screenów z najgłupszych wypowiedzi prawicowców i liberałów.

go to feed...