The least menacing refugee wave :D
(formerly on e.g. fedit.pl)
@lemmy.zip
The least menacing refugee wave :D
(formerly on e.g. fedit.pl)
Jurajski Park Narodowy
oooooooo
00000000
88888888
oooooooooooooooo
DDNIT
11 or 18 of April 2027. Second round on 25 of April or 2 of May.
I will respond with a modified fedimeme

To akurat był PieFed, pixelfed jest do fotografii.
Legolas ostatecznie zrezygnował z migracji po tym, jak flagowa instancja przez kilka dni codziennie podmieniała swoje logo na flagi np. ujgurską, tęczową, palestyńską, itp.
Mam wrażenie, że fedit.pl już nie wróci. Legolas w międzyczasie próbował digggggggggggggggga (założył tam nawet jedną z polskich społeczności) - ale diggggggggggg też się zwinął xd
(swoją drogą: minęło kilka dni od rozbudowanej wielopoziomowej dramy, w którą zamieszany został i autor PieFeda. Zarzuty o „cenzurę ideologiczną”, bany wobec wielu użytkowników (również znaczniejszych) pod zarzutem nękania...)
Z tego, co pamiętam, pisał, że autor może i nie jest komunistą ale też jest zaangażowany ideologicznie (?). Samo oprogramowanie jest bardziej, hmm, „dogmatyczne”? ("opinionated"), np. posiada domyślne blokady domen, domyślne defederacje, itd.
Rimu has banned then from the flagship .social instance.
Do anyone care, that the Lemmy flagship is technically .ml?
Few more dramas and the same we will say about piefed.social /s
Yes, lemmy.ml is featured. Change the language to English. It's .world which is omitted because of its size.
thanks for using Leebra!
go to feed...