Narodowe bojówki patrolują Dworzec Centralny. Tropią obcokrajowców

7 days ago by harc to c/antifa

Założyli zielone ubrania przypominające żołnierskie mundury, naszyli flagą biało-czerwoną i chodzą po korytarzach warszawskiego Dworca Centralnego legitymując osoby, które mogą być obcokrajowcami. Członkowie grupy Bronimy Polskiej Granicy najpierw paradowali wzdłuż wschodniej granicy. Potem na wiecach Grzegorza Brauna. Teraz "tropią" ludzi w centrum Warszawy

Jak to jest możliwe, że dwie służby; SOK i Policja plus pewnie firma ochroniarska, nie zauważają umundurowanej faszystowskiej bojówki legitymującej ludzi na dworcu centralnym? Coś mi tu śmierdzi przyzwoleniem.

antifa
antifa

@szmer.info

login for more options
964
575
40

161 razy było mówione!

Społeczność dotycząca wszystkiego co wiąże się z antyfaszyzmem oraz monitorowaniem organizacji faszystowskich i nacjonalistycznych.

Przy tematach związanych z antyfaszyzmem w nieoczywisty sposób warto dodać wytłumaczenie, jak łączy się to ze sprawą.

go to feed...