jEsU, kOmUnIs
@szmer.info
jEsU, kOmUnIs
Demonstracja "przeciw nienawiści", czytaj "Poparcia dla Izraela" w Warszawie
Typ, który to organizuje prowadzi Postój, każdą krytykę Izraela nazywa antysemityzmem i już dawno we Wrocławiu wszyscy się od niego odwrócili. Zwolennicy izraelskich faszystów, jak Netanjahu, Ben-Gwir i Smotricz, nie są częścią lewicy, dlatego ta kategoria, jak najbardziej pasuje.
No to Hartman mógł wybrać lepsze zdjęcie. "Upada", dlatego na jego demonstracje przychodzą setki, a czasem nawet tysiące osób, gdy na twój spend w Warszawie przyszło kilkudziesięciu podstarzałych KODziarzy, podobnie na film we Wrocławiu XD Tak bardzo Kurdowie byli oburzeni... że aż żaden nic publicznie nie napisał, zaś wspólny front kurdyjsko-palestyński (socjalistów) jest od lat standardem, w porównaniu do izraelsko-kurdyjskiego (jaka agencja wywiadowcza pomogła schwytać Öcalana?)
Bełkoczesz coś o onucach i rasizmie, gdy sam wspierasz kumpla Putina, Netanjahu, który żadnych sankcji na Rosję nie nałożył, i który swoimi działaniami legitymizuje także rosyjskie zbrodnie wobec Ukraińców oraz bronisz z Szybiakiem zabijania migrantów na granicy z Białorusią, bo to "agenci Łukaszenki" i "islamscy terroryści" 🤡
Nie kompromituj się bardziej wspieraniem tego larpera, on dosłownie mówi, że Kurdowie to kolaboranci i w porównaniu do Izraela, który chciałby ich wykorzystać do wzniecenia powstań, kompletnie ich odrzuca. Lepiej też nie sprawdzaj, co PJAK sądzi o tej inwazji, bo zaraz powiesz, że to aNtYsEmItYs, bo nie popierają imperialnej inwazji, która destabilizuje już i tak zapalny region, w którym giną tysiące cywilów, w tym tych, którzy chcą zmiany reżimu. Chcą negocjować z demokratycznym Iranem, tylko tego demokratycznego Iranu nie będzie ani z Pahlawim, ani z kimkolwiek postawionymi przez obce mocarstwa.

I dobrze, bo ciąganie Memcena za takie pierdoły tylko przysparza mu popularności i kreauje na męczennika ściganego przez szwaba Tfuska i Koalicję 13 Grudnia. Oczywiście, rzucono się na Razem, pomijając, że kilkoro to posłów koalicji rządzącej nie przyszło na głosowanie, a część też głosowała przeciw. To taki sam idiotyzm jak zdejmowanie immunitetu Joannie Sheiuring-Wielgus za stanie w kościele z transparentem.
Wystarczy wczytać się w teksty anarchistyczne, nie tylko z XIX wieku, ale też ze współczesności, by wiedzieć, że antykolonialny opór jest częścią walki klas, a narodowe wyzwolenie może być podatnym gruntem na rewolucję społeczną.
Polska policja, jak jest, każdy widzi, więc nic dziwnego, że mają twoje donosy gdzieś, tak jak mają gdzieś analogiczne donosy konfiarzy.
To wymień, kto obecnie mieszka na Syrenie i kto stosuje na Rozbracie przemoc, możesz dołączyć do tego zdjęcia 40 obciętych głów izraelskich noworodków. Ani dawni (w tym SB) ani obecni mieszkańcy Syreny nie chcą mieć z tobą i twoją budą nic wspólnego, brzydzą ich z syjoniści szczujący na Arabów, muzułmanów i migrantów z granicy Białorusią oraz współpracujący z KODem, czyli przybudówką partii rządzącej.
jak nikogo nie doxxowałem
tak, doxxowałem i jestem z tego dumny
Profile Pramen, Akcji Autonomicznej i Kolektywów Solidarności
https://www.solidaritycollectives.org/en/
Większość ówczesnego kolektywu, która miała was dość, która wprost solidaryzuje się z Palestyną i która nie ma z tobą żadnego kontaktu i jednocześnie krytykuje cię za wspieranie ludobójstwa.
Sprawiedliwość została osiągnięta, przemocowców, którzy usprawiedliwiali swoje poczynania tożsamością już dawno nie ma, gdybyś miał jakikolwiek kontakt z kimkolwiek z Warszawy, zamiast bełkotać o sektach (samemu ją de facto tworząc) to byś wiedział. Pomijam już fakt, że sam zapraszasz zespoły grające na Syrenie i to nawet z członkami, którzy na niej mieszkają XD
Wszyscy kłamali, wszyscy uciekali, to przypadek, że tyle osób z Wolnego Wrocławia ma twoje wiadomości i opisuje spójną historię. Nawet w tej kwestii musisz kłamać i wygodnie pominąć twittera, na którym też kilkanaście osób z Wrocławia cię znało.
Dosłownie sam realizujesz program Młodzieży ze Wzgórz, promując nierozerwalne bycie Żydem z byciem syjonistą, wspierając kolonializm na Zachodnim Brzegu, zrównując każdą krytykę Izraela z antysemityzmem, broniąc Izraela i jego faszystowskiego rządu, gdy ten dokonuje ludobójstwa i napada na inne kraje, by utworzyć swoje lebensraum, czyli Wielki Izrael, żaden inny "anarchizm" nie pasuje do ciebie lepiej, bo na pewno nie ten Bakunina, Kropotkina, Goldman, Greabera, czy jakiegokolwiek innego teoretyka i rewolucjonisty to kOmUnIs i aNtYsEmItYs!1!1
Chcesz pouczać ludzi na temat anarchizmu, gdy nie masz kontaktu z żadnymi anarchistami, oprócz opłacanych przez niemiecki rząd socjaliberalnych fundacyjek, a sam paradujesz z flagą kolonialnego państwa odpowiedzialnego za jedne z największych zbrodni przeciwko ludzkości w ciągu ostatnich 100 lat 🤡 Tylko potwierdzasz, że żadnych kontaktów z Izraelskimi anarchistami nie ma, bo jesteś dla nich takim samym syjonistycznym śmieciem, co Ben-Gvir.
Zarzucasz komuś chodzenie na policję, gdy sam składałeś donosy na aktywistów, prosząc o zamknięcie wszystkich skłotów we Wrocławiu i aresztowania za rzekome powiązania z terroryzmem? Weźcie z Karolkiem wspólną wersję ustalcie, bo albo jestem szpiclem, albo podpalam radiowozy, ale tak, logiczne myślenie nie jest u was mocną stroną.
Nie, pisanie na Sitwie, że Omar Faris, Nidal Hamad, Dr Ahmed, czy Emil Hayha to islamscy terroryści było takim żartem, podobnie publiczne wypisywanie personaliów moich, Kellego oraz poszczególnych osób z Akademii Dla Palestyny, Kefiji, czy Wolnego Wrocławia też, islamsko-anachistyczna sekta chcąca Holocaustu 2.0, bo uważa, że zabijanie dzieci w Gazie jest złe, sama włamuje się na twoje konta i wszystko preparuje.
"Ludobójstwa Lenina", czyli obalenie opresyjnego systemu, w którym główną rolę odgrywał kler i kapitaliści, jeśli to totalitaryzm i ludobójstwo, to każda rewolucja jest ludobójcza i totalitarna, ludobójcze i totalitarne nie jest zaś poparcie dla masowego zabijania przez Netanjahu tysięcy cywilów w imię Wielkiego Izraela, to jest prawdziwy anarchizm, a nie jakieś domaganie się zniesienia państwa i kapitalizmu, zwalczając imperialistyczne tendencje białych suprematystów!
thanks for using Leebra!
go to feed...