NOBODY needs an iphone.
@szmer.info
Akurat libki rok rządzą więc skończyli z udawaniem prosocjalności i akurat libkowa gazeta robi miarodajne badanie, które pokazuje, że polacy wbrew wcześniejszemu przekonaniu nie chcą 800+. No kurwa co za zbieg okoliczności. Jakoś rok temu w kampani nie grali tym, że polacy i tak tego nie chcą tylko było 'co raz dane nie będzie odebrane', a w styczniu się chwalili, że to oni wprowadzają waloryzację z 500 na 800. Chciałbym móc porządny audyt tego badania zrobic :(
I siedzieć pójdzie biedny szarak, który się naoglądał gladiatora i za bardzo podjarał, a musk, albo wyznające go jaszuse biznesu zatrudnią drogich prawników, którzy zbudują przed sądem poczucie, że może to było przypadkowe albo autystyczne machnięcie ręką i zamiaru sąd im nie udowodni.
Jebać takie prawo.
Po stronie Palestyny: 46 000 zabitych
Po stronie izraela: 1200 zabitych
40x więcej. To jest ten twój dysbalans. Jak wyjdziesz z tej proporcji to znajdziesz tu więcej niż 1 post o sytuacji izraela na 40 propalestyńskich więc jest aż nazbyt fair.
Straszny bełkot. Pobicia to jasna sprawa za którą winni powinni odpowiedzieć. Ale cieszenie się że państwo potrafi - bocznymi drzwiami za pomocą represji, nękania i szczucia -'rozmontowac specyficzną formę mobilizacji społecznej' to trzeba mieć nasrane. Tymi samymi metodami rozmontowuja ruchy ekologiczne, rozbijają blokady wycinek i cokolwiek im nie spasuje.
Przemocowiec jest tym samym przemocowcem nawet jak akurat bije kogoś kogo nie lubimy.
I dlatego ma 1%, korwin z tą samą taktyką miał z 2%, a mentzen udający normalsa i unikający kontrowersji potrafi do 15% podchodzić.
Braun jest idealistą. Ma zjebane ideały ale wyrachowanym oportunistą to on nie jest.
Konfederosja też jest wynikiem połączenia frakcji, których fani niekoniecznie byli szczęśliwi z brania tych drugich. Tylko tam liderzy bardziej wyraziści. A Zandberg od wejścia do sejmu zrobił się niewidzialny.
Mars, hyperloop, międzykontynentalne rakiety zamiast samolotów, podziemne autostrady, ostatnio taksowki i droidy. Robi show i akcje tesli sie jakoś odbijają, choć tendencja okrutna, 40% w dół od szczytu.
Jakim chujem na boga i papieża można to rozpatrywać jako przekroczenie uprawnień? Czyli mają uprawnienia do bicia na komendzie, ale tym razem za mocno pobili więc przekroczyli? Ale co ja pierdole, ścierwa za torturowanie i zabójstwo na komendzie udowodnione nagraniem dostały 2 lata też za przekroczenie uprawnień.
Spokojnie, też jestem, a złośliwość bo najwyraźniej komentujesz bez zapoznania się z materiałem. Tam mowa była tylko o pedofilii i o ile nie cieszy mnie łamanie tora to jest to kompletnie inny temat niż narkotyki i sex work.
thanks for using Leebra!
go to feed...