Cezve, possibly?
Yes, of course.
@hz.cats-home.net
Cezve, possibly?
Yes, of course.
Мдэ... боюсь показывать то, как варю кофе в свете этой картинки. :)
I don’t know how accurate it is but here’s a translation:
Yep. I brew my coffee in a jezve or in a balancing siphon. :)
thanks for using Leebra!
go to feed...