Środowiska prawicowe kolejny raz wychodzą na ulice szerzyć nienawiść wobec migrantów, dlatego w niedzielę 21.06 o 12:00 widzimy się na Wzgórzu Partyzantów okazać temu sprzeciw. Wrocław to nie miejsce na marsze rasistów i ksenofobów nazywających otwarcie migrantów “zwierzętami”. Pokażemy, że nie dajemy odczłowieczać migrantów! ✊✊
Czerwoni, Stowarzyszenie Nomada, Solidarnościówka Wrocław